Başkan Çınar, 'Çalışmalarımız Devam Edecek'

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Karakavak ve Yaka mahallelerinde çalışmaları sürdürülen yollarda incelemelerde bulunarak, önceliklerinin vatandaşın konforu ve rahatı olduğunu belirtti.

Başkan Çınar, 'Çalışmalarımız Devam Edecek'
Başkan Çınar, 'Çalışmalarımız Devam Edecek' Malatya Kulis

Yeşilyurt belediyesi Yeşilyurt birçok bölgesinde yol asfaltlama ve düzenleme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar,” Yeşilyurt ilçesine ulaşım ağına en iyi şekilde konforlu hale getirmek adına ekip olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. yol genişletme, yol açma, sıcak asfalt, sathi kaplama, kaldırım yenileme ve aydınlatma gibi  çalışmaları belediye bir büyük Bir titizlikle sürdürüyor”dedi.

BAŞKAN ÇINAR: "ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK"

Burada çalışmaları inceleyerek yetkililerden bilgiler alan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Yeşil yurdumuz için yatırım hamilelerini hız kesmeden devam ettiriyoruz. hizmet alanlarımız genişliği ettiğimiz gibi ulaşım ağımızı da en konforlu hale getirmek adına ekiplerimiz büyük bir özveriyle çalışıyor. Bugün Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerimiz, Karakavak ve Yaka mahallelerinde yol çalışmalarına devam ediyor. Bugün burada sathi kaplama çalışması gerçekleşecek. Kısmet olursa bayramdan sonra yeni sezonun ilk sathi kaplaması olacak.Hem karakavak, hem de yaka mahallelerimizde bulunan yollarımızın standartını daha yükseklere çıkartarak burada hem araç trafiğine hem de yaya trafiğini rahatlatmak istiyoruz. Bu bölgede doğal gaz çalışmaları yapıldı. Doğalgaz ile diğer yapılacak olan çalışmaların ardında bizlerinde çalışmaları her zaman bölgemizde sürecektir”dedi.

yeşilyurt mehmet çınar malatya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X