Battalgazi Belediyesi'nden Öğrencilere Powerbank

Sosyal sorumluluk projesi ile dikkatleri üzerine çeken Battalgazi Belediyesi, YKS sınavına hazırlanan 4500 öğrenciye motivasyon arttırmak için Powerbank hediye etti.

Battalgazi Belediyesi'nden Öğrencilere Powerbank
Battalgazi Belediyesi'nden Öğrencilere Powerbank Malatya Kulis

“Gençliğimiz Geleceğimizdir” projesi kapsamında Battalgazi bölgesinde bulunan toplam 4500 öğrenciye dağıtılmak üzere Powerbank hediye de Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, YKS Sınavına hazırlanan öğrencilerin motivasyonunu en üst seviyede tutmak için öyle bir proje hazırladıklarını ifade etti.

POWERBANK HEDİYE EDİLDİ

 Battalgazi Belediyesi Kültür ve sosyal işler müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen projede 27-28 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim kurumları sınavına(YSK’ya  girecek olan öğrencilerle motivasyonlarını arttırmak amacıyla taşınabilir harici şarj cihazı hediye edildi.

İmam Hatip Anadolu Lisesi'nde öğrencilerle bir araya gelen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güler, burada öğrencilerle sohbet ederek hediyeleri tek tek öğrencilere dağıttı. 

BAŞKAN GÜDER,"ONLARA MORAL VERMEK İSTEDİK"

Sınava girecek öğrencilere başarılar da bulunan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder,”Çocuklarımız pandemi söylediğinde evlerinde kalarak uzaktan eğitimle çalışmalarını sürdürdüler. Gerçekten zor bir süreçte geçtiler. Bizler de onlara sınav öncesi moral vermek adını İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda küçük de olsa onların gönlünde yer edinmek adına üzerlerinde isimlerinin yazılı olmuş oldu Powrbankları kendilerine hediye ettik"dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X