YKS Öncesi Okullarda Dezenfekte Yapılıyor

Hafta sonu gerçekleşecek olan Yükseköğretim kurumları sınavına girecek olan öğrencilerin daha hijyen bir ortamda bulunmaları adına Battalgazi Belediyesi tarafında dezenfekte işlemleri başlatıldı.

YKS Öncesi Okullarda Dezenfekte Yapılıyor
YKS Öncesi Okullarda Dezenfekte Yapılıyor Malatya Kulis

Halk sağlığına vermiş olduğu önemli her zaman dikkatleri üzerine çeken Battalgazi Belediyesi, hafta sonu Türkiye geneli gerçekleşecek olan  Yükseköğretim kurumları sınavına girecek olan öğrencilerin daha hijyenik bir ortamda bulunmaları için koronavirüs tedbirleri kapsamında tüm okullarda dezenfekte işlemi yapıyor.

BAŞKAN GÜDER'E TEŞEKKÜR

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ile talimatları doğrultusunda Battalgazi Bölgesi'nde bulunan Tüm okullarda sınav öncesi dezenfekte çalışmaları başlatılırken, sınava girecek olan öğrencilerin gönül rahatlığı ile sınavlarına girmeleri için tüm hazırlıklar tamam. gerçekleşen bu çalışmalardan memnun olan öğrenci ve veliler ise Battalgazi Belediyesi ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e teşekkür ettiler.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞMALAR DEVAM ETTİ

Koronavirüs salgını görülmesi ile birlikte Battalgazi bölgesinde dezenfekte yapılmayan hiçbir yer bırakmayan Battalgazi Belediyesi, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü bünyesindeki personellerle gece gündüz demeden dezenfekte çalışması yaptı.

ŞERİF YILDIRIM:"BAŞKANIMIZ HER ZAMAN SAHADA

Battalgazi Belediyesi tarafından yapılan örnek çalışma için Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'e teşekkür eden Atatürk Kız Anadolu Lisesi Okul Müdür Yardımcısı Şerif Yıldırım,”Hafta sonu gerçekleşecek olan sınav öncesinde Battalgazi belediye ve şu an okulumuzda dezenfekte işlemi yapıyor. Belediyemize öğrencilerimiz adına ne kadar teşekkür etsek azdır. Osman başkanımızı her zaman sahada gördüğümüz gibi eğitim ve öğretim alanında da görmekteyiz. Malatya için Battalgazi için gerçekten yoğun bir çalışma içerisinde. bu örnek davranış içinde başkanımıza ve ekibine ayrıca teşekkür ediyorum”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X