Malatya'da Kaçak Cep Telefonu Operasyonu

Malatya'da Emniyet ekipleri tarafından önceden tespit edilen 2 adrese yapılan baskılarda kaçka cep telefonu ve tütün ürünleri ele geçirildi.

Malatya'da Kaçak Cep Telefonu Operasyonu
Malatya'da Kaçak Cep Telefonu Operasyonu Malatya Kulis

Malatya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerce gerçekleştirilen operasyonda çok sayıda cep telefonu ne gümrük kaçağı ürün ele geçirildi.

Malatya Emniyet Müdürlüğü tarafından 2020 yılı içerisinde çok sayıda operasyon düzenlenirken bu yapılan operasyonların  gelini gümrük kaçağı ürünlerini sokak satıcıları olarak tabir edilen torbacılara yönelik oldu.

Malatya Emniyet Müdürlüğüne bağlı KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince, gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde Malatya da çok sayıda gümrük kaçağı ürünü el konuldu. Gümrük kaçağı ürün sattıkları tespit edilen 2 işyerine baskın düzenleyen ekipler, ele geçirilen ürünleri tek tek topladı.

İşyerine yapılan baskınlarda 21 adet cep telefonu, 25 kilogram Nargile kömürü, 8 kilogram nargile tütünü, 11 paket kullanıma hazır pipo tütünü ve toplam 39 bin adet bandrolsüz olmak üzere makaron ele geçirildi.

Yakalanan kaçak ürünlere el koyan Malatya Emniyet Müdürlüğü ekipleri,  olaya dair iki kişiyi gözaltına alırken, ürünlere de el konuldu.

kaçak ürün malatya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X