Yeşilyurt Belediyesi Sanayi Yolunu Asfaltlıyor

Yeşilyurt belediyesine bağlı Fen İşleri ekipleri tarafından Yeşilyurt'un birçok bölgesinde sıcak asfaltlama çalışmaları yapılmaya devam ediyor.

Yeşilyurt Belediyesi Sanayi Yolunu Asfaltlıyor
Yeşilyurt Belediyesi Sanayi Yolunu Asfaltlıyor Malatya Kulis

7/24 Gece gündüz demeden çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt'un büyümesine katkı sağlamak adına ellerinden gelen tüm çalışmaları yaptıklarını.

Yeşilyurt belediyesi yeşilyurt'un birçok bölgesinde sorun yaşamadan Yolları tek tek kazıyarak yeniden vatandaşların hizmetine sunarken, yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, bozulan ve yıpranan yolları yapılması için çalışmaların devam ettiğini dile getirdi.

SANAYİ YOLU YENİLENİYOR

Malatya'nın Ticaret anlamında önemli bir yere sahip olan Yeni Sanayi Sitesi'nde bozulan yolların yapım çalışmalarını yerinde takip eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Biz YeşilyurtBelediyesi olarak her zaman esnafımızın yanındayız. Esnaflarımızın daha rahat bir şekilde çalışma ortamına sahip olmaları için bugün de yeni sanayi sitemizde bozuk olan yollarımızı yapıyoruz. Yeni yapacağımız yollarla sanayimiz farklı bir görüntüye kavuşacak. çalışmalarımızı en iyi şekilde yürütülebilmesi adına esnaflarımıza görüştük ve yollarda bulunan eski araçlar ve bazı kullanılmayan ürünlerin kaldırılmasını istedik. Şu an Ekiplerimizin çalışmasına engel olacak herhangi bir ekipman etrafda görünmüyor"Dedi.

sanayi yeşilyurt yol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X