Başkan Gürkan, devam eden çalışmaları inceledi

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin birçok bölgesinde yenileme çalışmaları devam ederken özellikle Alparslan Türkeş Bulvarı'nda yapılacak olan dönüşüm ve yenileme çalışmaları da bugün itibariyle devam ediyor.

Başkan Gürkan, devam eden çalışmaları inceledi
Başkan Gürkan, devam eden çalışmaları inceledi Malatya Kulis

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin birçok bölgesinde yenileme çalışmaları devam ederken özellikle Alparslan Türkeş Bulvarı'nda yapılacak olan dönüşüm ve yenileme çalışmaları da bugün itibariyle  devam ediyor.

BAŞKAN GÜRKAN ÇALIŞMALARI TAKİP EDİYOR

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya'nın birçok bölgesinde bulunan ve yeşillik ile ağaçlandırma çalışmalarının kötü olarak görüldüğü  alanlarda yenileme çalışmalarını bizzat takip ediyor.

Ülkemizde yaşanan Corona virüs salgını  olmasına rağmen Malatya Büyükşehir Belediyesi sahadan ayrılmayacak vatandaşlara hizmet etme noktasında çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürüyor.

Malatya'nın en çok kullanılan yol güzergahlarından olan Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Emniyet Müdürlüğü'nün bulunduğu ulaşım Caddesi'ndeki Alparslan Türkeş bulvarı da Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın emri ile baştan aşağı yenileniyor.

BAĞLANTI YOLU İLE BİRLEŞTİ
Malatya'da birçok bölgede alt yapı çalışmalarına hız veren Malatya Büyükşehir Belediyesi özellikte yol kaldırım ve kavşak düzenlemelerinde hızlı ilerliyor. bilindiği üzere Geçtiğimiz günlerde 25 metre genişliğinde açılan ve 4.50 kilometre uzunluğunda olan Sivas bağlantı yolu da ayrıca Alparslan Türkeş bulvarı ile birleştirilmiştir.

Malatya Büyükşehir Belediyesi ekiplerince gerçekleştirilen Bu çalışmaları yerinde takip eden Başkan Gürkan, Bağlantı yoluna Hava Lojmanları kavşağında da bir bağlantı yapıldığını, bununla birlikte aynı bölgede kavşak düzenlemeleri ile  araç yoğunluğunu çok oldu Alparslan Türkeş Bulvarı'nda da yapılacak olan düzenleme ile birlikte kaldırımların yanı sıra peyzaj çalışmalarının da süreceğini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X