Yeni Malatyaspor’da Futbolcuların Maaşlarında İndirim İstendi

BtcTurk Yeni Malatyaspor'da Corona virüsü nedeniyle Futbolculardan ekonomik anlamda maaşlarında indirime gitmeleri isterdi. BtcTurk Yeni Malatyaspor kulüp başkanı Adil Gevrek ve yönetim kurulu gerçekleştirmiş oldukları toplantıda futbolcuların ücretlerinde indirim istediler.

Yeni Malatyaspor’da Futbolcuların Maaşlarında İndirim İstendi
Yeni Malatyaspor’da Futbolcuların Maaşlarında İndirim İstendi Malatya Kulis

BtcTurk Yeni Malatyaspor'da  Corona virüsü nedeniyle Futbolculardan ekonomik anlamda maaşlarında indirime gitmeleri isterdi. BtcTurk Yeni Malatyaspor kulüp başkanı Adil Gevrek ve yönetim kurulu gerçekleştirmiş oldukları toplantıda futbolcuların ücretlerinde indirim istediler.

“FUTBOLCULAR HAZIR”
Ülkemizde yaşanan koronavirüs salgınından dolayı liglere de ara verilirken, kulüp yönetimleri ise bu zor zamanda yolcuların paralarının ne zaman ve nasıl ödeneceği konusunda düşünce içerisine girdiler. Kulüplerin ekonomik yüklerini hafifletmek adına futbolculara ücretlerinde indirime gitmeleri talepleri iletilirken, futbolcular ise bu konuda hassas bir şekilde alınacak olan kararlara saygı duyacaklarını ifade ettiler.

Muhtemel ekonomik büyükleri en aza indirmek adına Yeni Malatyaspor'da futbolcular da indirime giderken sarı-kırmızılı futbolcuların yönetim tarafından alınan bu karara hazır oldukları söylendi.

“EKONOMİK TABLO DÜZELTİLECEK”
TFF Süper Lig'de bu sezon en kötü dönemini geçiren BtcTurk Yeni Malatyaspor'da yönetim kurulu coronavirüs salgını nedeniyle liglere verilen ara ile birlikte kulüpte oluşan olumsuz ekonomik tabloyu da düzeltmek için çaba sarf ediyor. Ekonomik tabloyu düzeltmek adına formüller ağrıyan sarı-kırmızılı yönetim, özellikle bu doğrultuda ilk hamleyi futbolcuların maaşlarında indirim yaparak gerçekleştiriyor. Birçok kulübün yapmış olduğu gibi futbolcuları alacaklarında indirim düzenlenmesi için çalışmalara başlayan sarı-kırmızılı yönetimin bu kararına ise önümüzdeki günlerde hayata koyması beklenmekte.

Sarı-kırmızılı yönetimin bu düşüncesini ilk önce takım kaptanları ile görüştüğü ve alınan olumlu mesajların ardından harekete geçtiği öğrenildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X