Minik Sude Nur’dan Takdir Toplayacak Hareket

“Biz bize yeteriz Türkiyem” sloganıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlatmış olduğu “milli dayanışma kampanyası” Türkiye'de çok sayıda vatandaşın yardımlarıyla devam ederken, kampanyaya kumbarasındaki parasını bağışlamak isteyen 9 yaşındaki Sudenur Avcı...

Minik Sude Nur’dan Takdir Toplayacak Hareket
Minik Sude Nur’dan Takdir Toplayacak Hareket Malatya Kulis

“Biz bize yeteriz Türkiyem” sloganıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlatmış olduğu “milli dayanışma kampanyası” Türkiye'de çok sayıda vatandaşın yardımlarıyla devam ederken,  kampanyaya kumbarasındaki parasını bağışlamak isteyen 9 yaşındaki Sudenur Avcı ismindeki küçük kız, parasını Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e  teslim etti.

KUMBARASINI KAMPANYAYA BAĞIŞLADI
Dünyanın hemen hemen her ülkesinde boy gösteren ve binlerce insanın hayatını kaybettiği coronavirüs Vakası ülkemizde de çok sayıda Can kaybına neden olurken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da başlatmış olduğu “milli dayanışma kampanyası” her geçen gün büyük ilgi görüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı bu kampanyaya bir destekte Battalgazi'de yaşayan 9 yaşındaki ilkokul öğrencisi Sudenur katıldı. kumbarasında biriktirmiş olduğu aslına “biz bize yeteriz” kampanyasına başlamak istediğini Battalgazi Belediyesi ne arayarak ileten 9 yaşındaki Sudenur, yalnız kumbarasındaki parayı Battalgazi Belediyesi Osman Güder, teslim edeceğini söyledi. 9 yaşındaki kız çocuğunun bu düşünceli davranışından dolayı etkilenen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder de, minik kızı evinde ziyaret ederek, yapmış olduğu bu takdir toplayacak hareketten dolayı kendisini tebrik etti.

KUMBARAYI BAŞKAN GÜDER’E TESLİM ETTİ
Battalgazi Belediye başkanına elinde kolonya ile bekleyerek kapıda karşılayan 9 yaşındaki küçük kız, Kumbarasına getirerek Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e teslim ederek, başlatılan bu kampanyadan dolayı çok mutlu olduğunu ve herkesin bu kampanyaya destek vermesi gerektiğini ifade etti.

GÜDER: “ANNE-BABASINI TEBRİK EDİYORUM”
Örnek davranışından dolayı teşekkür eden Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder,” Kendisinin Bu hassasiyeti ne ve bu duyarlılığından devam etmesini diliyorum. örnek bir evlat yetiştirdikleri için de annesini ve babasını da ayrıca tebrik ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X