Akşener ‘Fetöcü müsünüz?’ Sorusunu Cevapladı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e katıldığı TV programında ‘Fetöcü müsünüz?’ sorusu soruldu. İşte Akşener’in bu soruya cevabı…

Akşener ‘Fetöcü müsünüz?’ Sorusunu Cevapladı!
Akşener ‘Fetöcü müsünüz?’ Sorusunu Cevapladı! Malatya Kulis

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e katıldığı TV programında ‘Fetöcü müsünüz?’ sorusu soruldu. İşte Akşener’in bu soruya cevabı…

“FETÖCÜ MÜSÜNÜZ?” SORUSUNA CEVAP VERDİ
Haber Global kanalında ‘Jülide Ateş ile 40’ programına katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Akşener’e 40 adet sorunun sorulduğu programda 17. soru olarak ‘Fetöcü müsünüz?’ sorusu soruldu.  Soru sorulduğunda bir tebessüm ifadesi yüzünde beliren Akşener bu soruya net bir şekilde “HAYIR” cevabını verdi.

YILLARDIR BU İFTİRA ATILIYOR…
Bu ifadenin kendisi için iftira olduğunu nitelendiren Akşener, “Bu iddiayı kim ortaya atıyorsa ispatlaması gerekir. Herşey ellerinde, adalet, yargı, polis her şey. Eğer ispat edemiyorsa iftira atıyor demektir” dedi.

2016 yılından beri bu iftira ile karşı karşıya kaldığını da sözlerine ekleyen Akşener, “Yıllardır bu iftirayı atan insanlar var. İftirayı attılar ama ortada yoklar. Ve bu soru bir vebaldir” dedi.

“SAĞLIĞIM İYİ…”
Sağlığı hakkında da sorular gelmesi, üzerine İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bu konuda da açıklamalarda bulundu. Akşener, Koronavirüs sürecinde kendisini izole ettiğini belirterek gerekli tüm önlemleri aldığını söyledi.

Dünyanın gelmiş olduğu noktaya da dikkat çeken Akşener, “Tüm dünya liderleri kendilerine çeki düzen vermeli. Böyle felaket 100 yılda bir gelir insanın başına. Oda şu an görevde olan liderlerin başına ve bizlerin başına geldi. Dünyamızı korumalıyız. Temizlik imanımızın gereği. Toplum olarak temizlik konusunda hassasız ancak Avrupa ülkelerinde maalesef bunu göremiyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X