YSM Yönetimi 15 Mayıs İçin Futbolculara Mesaj Yolladı

Dünyayı etkisi altına alan Türkiye'de çok sayıda Can kaybına neden olan Corona virüs nedeniyle liglerin ne zaman başlayacağı henüz belirlenmezken, BtcTurk Yeni Malatyaspor yönetiminin futbolculara haber yollayarak,Mayıs ayının ikinci haftasında hazırlıklara başlanacağını iletti.

YSM Yönetimi 15 Mayıs İçin Futbolculara Mesaj Yolladı
YSM Yönetimi 15 Mayıs İçin Futbolculara Mesaj Yolladı Malatya Kulis

Dünyayı etkisi altına alan Türkiye'de  çok sayıda Can kaybına neden olan Corona virüs nedeniyle liglerin ne zaman başlayacağı henüz belirlenmezken, BtcTurk Yeni Malatyaspor yönetiminin futbolculara haber yollayarak,Mayıs ayının ikinci haftasında hazırlıklara başlanacağını iletti.

MAYIS’IN 2. HAFTASI TOPLANACAK
Corona virüs nedeniyle dünyadaki tüm spor camiası ertelemeler yaparken, Türkiye'de futbolun yeniden ne zaman başlayacak son günlerde konuşulmaya başlandı. BtcTurk Yeni Malatyaspor yönetimi de, liglerin başlama ihtimaline karşı Mayısın ikinci haftası futbolcuları toplamayı planlıyor.

İDMANLARA DEVAM EDİYORLAR
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından liglerin süresiz ertelemesinin açıklanmasının üzerinden geçen zaman zarfında,  sarı-kırmızılı futbolcuların bazıları evlerinde bazıları ise idmanlarını tesislerde yaparken, ligler yarın başlayacakmış gibi kendilerini hazır tutuyorlar.

15 MAYIS'TA FUTBOLCULAR HAZIR OLACAK
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 3 Nisan tarihinde yapılan açıklamanın ardından, TFF yeniden bir değerlendirme yaptıktan sonra, takımların hazırlık sürecini de göz önünde bulundurarak ligleri en erken Haziran ayında yeniden oynanabilmesi için karar alacağı öğrenilirken, Sarı-kırmızılı yönetiminde  futbolculara mesaj yollayarak 15 Mayıs'ta toplanarak çalışmalara başlanacağını  ilettiği bilgisi alındı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X