Malatya’da Sokak ve Caddelere İlaçlama

Covid-19’a karşı Malatya Büyükşehir Belediyesi ekipleri kent merkezinde dezenfekte çalışmaları yaptı.

Malatya’da Sokak ve Caddelere İlaçlama
Malatya’da Sokak ve Caddelere İlaçlama Malatya Kulis

Covid-19’a karşı Malatya Büyükşehir Belediyesi ekipleri kent merkezinde dezenfekte çalışmaları yaptı.

Geçtiğimiz hafta Malatya’da koronavirüs tedbirleri kapsamında 3 cadde (kışla cadde, Atatürk cadde ve İnönü caddesi) trafiğe kapatılmıştı. Ayrıca merkezde 3 kişilik gruplar halinde gezme yasağı gelmesinin ardından merkezde dezenfekte çalışmalarına başlandı.

Yasağı Malatya Valiliği duyurmuştu. “Malatya Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurul Kararına göre; Koronavirüs tedbirleri kapsamında İl merkezindeki ana caddeleri oluşturan İnönü Caddesi, Atatürk Caddesi ve Arslantepe Caddesi ile bu caddelere açılan sokakların tamamı için araç trafiğine kapatma kararı alındı.  Alınan karar gereğince il merkezine araç giriş ve çıkışlarına tamamen kapatılmış oldu. Aynı güzergah nedeniyle il merkezine yolcu ve toplu taşıma araçlarının giriş çıkışı da yasaklandı” dendi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi ekipleri yoğun bir mesei harcayarak şehri dezenfekte etti. Kent merkezi olmak üzere ve kaldırımları dezenfekte etti.

Battalgazi Belediyesi Dezenfekte Çalışmaları Yaptı

Ülkemizi saran koronavirüs’e tedbir için Battalgazi Belediyesi başta Yeni Cami civarı olmak üzere kendi bölgesinde dezenfekte yaptı.

Emniyet Ekipleri Sık Sık Uyarı Yapıyor

Malatya Emniyet ekipleri caddeleri ve mahalleleri gezerek vatandaşların evlerinde kalması konusunda sık sık uyarılar yapıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X