Emanet Çarşısından İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı

Covid-19 nedeniyle sokağa çıkamayan vatandaşlara ve ihtiyaç sahiplerine Yeşilyurt Belediyesi Emanet Çarşısı tarafından gıda kolileri ulaştırılıyor.

Emanet Çarşısından İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı
Emanet Çarşısından İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı Malatya Kulis

Covid-19 nedeniyle sokağa çıkamayan vatandaşlara ve ihtiyaç sahiplerine Yeşilyurt Belediyesi Emanet Çarşısı tarafından gıda kolileri ulaştırılıyor.

Yeşilyurt Belediyesi, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Yeşilyurt Belediyesi Emanet Çarşısına hayırseverler tarafından bağışlanan yardım kolilerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor. Başkan Çınar, Covid-19 salgını nedeniyle yaşanılan bu sıkıntılı zamanda elini taşın altına koyarak büyük bir duyarlılık gösteren hayırseverlere teşekkürlerini gönderdi.

İHTİYAÇ SAHİPLERİ ZİYARET EDİLİYOR
Yeşilyurt belediyesine bağlı Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından her zaman düzenli olarak takip edilen çalışmalar kapsamında, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar yaşıyorsun birçok farklı bölgesinde ikamet eden ihtiyaç sahiplerini ziyaret ederek, burada daha hazırlanan gıda yardım kolilerini teslim ediyor.

YARDIM KOLİLERİ TEK TEK DAĞITILIYOR
Yeşilyurt Belediyesi tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen  yardımlar kapsamında emanet Çarşısı'nda hazırlanan ve birçok hayırseverin katkısı ile gerçekleştirilen yardımlar Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ın da katılımıyla sahiplerine tek tek dağıtılıyor.

BAŞKAN ÇINAR, “HAYIRSEVERLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Coronavirüs nedeni ile sokağa çıkma hesabını 65 yaş üstü, engelli, kronik hastalığı olan ve maddi durumu elverişli olmayan vatandaşlara ihtiyaç sahiplerini yardımlarıyla gıda kolilerini ulaştırmaya çalıştıklarını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar,” Ramazan ayı paylaşma ve dayanışma ayı. Bizler hayırsever vatandaşlarımızın Yeşilyurt Belediyemize ait Emanet Çarşısına bağışladıkları yardım kolilerini tespit edilen vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Hayırsever Vatandaşlarımızın yapmış olduğu yardımdan dolayı hepsine teşekkür ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X