Tüfenkci, ‘Adil Gevrek Görevde Olmayacak’

Er TV'de yayınlanan "Futbol Akşamı" programının yayın konuğu olan Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi, son günlerde Yeni Malatyaspor da yaşanan sıkıntılara dair açıklamalarda bulunarak, yeni sezonda büyük ihtimalle başkan Adil Gevrek’in görevde olmayacağını söyledi.

Tüfenkci, ‘Adil Gevrek Görevde Olmayacak’
Tüfenkci, ‘Adil Gevrek Görevde Olmayacak’ Malatya Kulis

Er TV'de yayınlanan "Futbol Akşamı" programının yayın konuğu olan Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi, son günlerde  Yeni Malatyaspor da yaşanan sıkıntılara dair açıklamalarda bulunarak, yeni sezonda büyük ihtimalle başkan Adil Gevrek’in görevde olmayacağını söyledi.

İlk önce Hülya Kaya'nın sunmuş olduğu "Gündem Özel" programının yayın konuğu olan AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfekçi, dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye'de çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği coronavirüs hakkında açıklamalarda bulunarak, Türkiye’nin bu salgını en iyi şekilde yönettiğini ve gelinen noktada alınan tedbirlerle sürecin kontrol altına alındığı ifade etti.

TÜFENKCİ'DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
Hülya Kaya'nın sunmuş olduğu "Gündem Özel" programının ardından, "Futbol Akşamı" programına katılan Malatya Milletvekili Bülent Tüfekçi,Yeni Malatyaspor taraftarını isyan noktasına kadar getiren Başkan Adil Gevrek, hakkında açıklamalarda bulundu.

"BAŞKAN GÖREVDE OLMAYACAK"
Yeni Malatyaspor'un 20 milyon liralık kullanmak istediği krediye dair açıklamalarda bulunan Tüfenkci, “ Evet şu anda Yeni Malatyaspor'un durumu ortada. Eğer konuşulan 20 milyon liralık kaynağı bulamazsak, kadromuzda bulunan çok sayıda sporcumuz belki şehri terk edip gidecekler. Yeni Malatyaspor'dan alacakları var. Futbolcularımızı da elimizde tutmak için bu kaynağı bulmamız gerekiyor. Bu kaynağı bulduktan sonra kulübe aktaracağız, takımımızı Süper Lig'de tutmaya çalışacağız. Daha sonra ise kendi insiyatifimizi kullanarak gerekli kararları alacağız. Adil Gevrek, zaten gelecek sezon büyük ihtimalle kulübün başında olmayacak”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X