Başkan Güder’den Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasına Ziyaret

Corona virüs salgını nedeniyle bölgede bulunan esnaflara maske desteği veren Battalgazi Belediyesi, Muhasebeciler ve Mali Müşavirleri maskeleri iletti.

Başkan Güder’den Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasına Ziyaret
Başkan Güder’den Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasına Ziyaret Malatya Kulis

Corona virüs salgını nedeniyle bölgede bulunan esnaflara maske desteği veren Battalgazi Belediyesi, Muhasebeciler ve Mali Müşavirleri maskeleri iletti.

Malatya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler odasını ziyaret eden Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi Belediyesi olarak Oda Başkanına getirmiş oldukları koruyucu maskeleri takdim ederek “Umut ediyoruz ki en kısa süre içerisinde Ülkemizde yaşanan sıkıntıları hep birlikte atlatacağız” dedi.

MASKE DESTEĞİ DEVAM EDİYOR
Corona virüs salgını nedeniyle Battalgazi bölgesinde dezenfekte çalışmalarına ve alınan tedbirlere devam eden Battalgazi Belediyesi, son olarak bölgede bulunan esnafları maske desteğinde bulanıyor. Vatandaşların da Maske ihtiyacına karşılık veren Battalgazi Belediyesi,Fırıncılar Odası, Kuaförler ve Berberler odası, STK temsilcileri ile birlikte Malatya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler odasına maske desteğinde bulundu.

BAŞKAN GÜDER, “TEDBİRLERE RİAYET EDELİM”
Malatya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler odası ziyaretinde konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “ Ülkemizin bulunduğu ortamdan dolayı bizlerde bu süreç içinde sivil toplum kuruluşlarımızın bir araya gelerek Tabii ki durumu değerlendiriyoruz. Vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz.bir yanda coronavirüs salgınının ortadan kalkması için çalışmalar devam ederken, diğer bir yandan ise Ramazan ayının gelmesi ile birlikte yemek ve gıdaya ihtiyacı olan vatandaşlarımızın bu ihtiyaçlarını düzenli olarak olarak  tamamlamaya çalışıyoruz. Devletimizin belli noktada destekleri her zaman olacaktır.  Battalgazi’de bulunan esnaflarımız ve vatandaşlarımız için elimizden gelen ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de Corona virüsü salgını nedeniyle sıkıntılar devam etmekte. Bizler vatandaş olarak tedbiri elden bırakmamalıyız. 11 Mayıs'tan itibaren kapatılan bazı iş yerlerimizde yeniden faaliyete geçecek ve çalışmalara başlayacaklar. Alınan tedbirleri hepimiz riayet edelim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X