Malatya Sağlık İl Müdürü Bentli’den Corona Uyarısı

Malatya Sağlık İl Müdürü Recep Bentli, Corona virüs salgınının azalma gösterdiği Malatya ilinde kaldırılan kısıtlama sürecine dair açıklamalarda bulunarak, vatandaşın rehavete kapılmamasını istedi.

Malatya Sağlık İl Müdürü Bentli’den Corona Uyarısı
Malatya Sağlık İl Müdürü Bentli’den Corona Uyarısı Malatya Kulis

Malatya Sağlık İl Müdürü Recep Bentli, Corona virüs salgınının  azalma gösterdiği Malatya ilinde kaldırılan kısıtlama sürecine dair açıklamalarda bulunarak, vatandaşın rehavete kapılmamasını  istedi.

Türkiye'yi etkisi altına alan coronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler hakkında bilgilendirmelerde bulunan Malatya Sağlık İl Müdürü Recep Bentli, sosyal medya hesabından yapmış olduğu yazılı açıklamayla Covid-19 salgını için uyardı.

MÜDÜR BENTLİ, MALATYALILARI UYARDI
Corona virüs salgını mücadelesinde Türkiye'de sağlık sektörü anlamında diğer ülkelere göre yüksek oranda hizmetler devam ederken, Malatya Sağlık İl Müdürü Recep Bentli’de,  salgın da mücadele kapsamında sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla Malatyalılara uyarılarda bulundu.

BENTLİ, “POZİTİF VAKALAR HALA ÇIKIYOR”
Türkiye'de ilk vakanın görüldüğü 11 Mart tarihinden itibaren bugüne kadar, son zamanlarda alınan tedbirlerin yavaş yavaş azaltılarak,  kısıtlamaların kaldırıldığına değinen Malatya Sağlık İl Müdürü Recep Bentli,“Bilim kurulumuzun tavsiyeleri ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarının ardından coronavirüs sürecinde Malatya da bazı kısıtlamalar yavaş yavaş kaldırılıyor. Bu kararlar sizlerin yapmış olduğu ve alınan kurallara uyduğunuz izolasyonların ardından başladı.Şunu unutmamalısınız. Corona virüs salgını halen ülkemizi ve şehrimize terk etmiş değil. Türkiye'de  birçok yeni pozitif vaka tespit ediliyor. Malatya için alınan kısıtlamaların esnetilmesi sürecinde vatandaşlarımız, kesinlikle ama kesinlikle rehavete kapılmamalı. Salgın kendi gücünü kaybedene kadar evlerimizden elimizden geldiği kadarıyla dışarı çıkmayalım. Salgını bitirecek olan sizlersiniz“dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X