Başkan Güder'den Berber ve Kuaförlere Hayırlı İşler Temennisi

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, coronavirüs tedbirleri kapsamında yaklaşık 2 aydır kapalı olan ve 11 Mayıs itibariyle yeniden faaliyete başlayan Berber, Kuaför ve Güzellik salonlarına ziyaret etti.

Başkan Güder'den Berber ve Kuaförlere Hayırlı İşler Temennisi
Başkan Güder'den Berber ve Kuaförlere Hayırlı İşler Temennisi Malatya Kulis

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarının ardından 11 Mayıs itibariyle kontrollü bir şekilde yeniden faaliyet göstermeye başlayan Berber, Kuaför ve Güzellik salonlarını ziyaret eden Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, esnaflara Hayırlı İşler temennisinde bulundu.

BAŞKAN GÜDER,"BELEDİYE OLARAK ÇALIŞMALARIMIZI TAMAMLADIK"

Dünyayı etkisi altına alan Türkiye'de de çok sayıda insanın hayatını kaybettiği coronavirüs tedbirleri kapsamında salgının artış gösterdiği günden itibaren Türkiye'de alınan tedbirler kapsamında kapatılan Berber, Kuaför ve Güzellik salonları  bilindiği üzere 11 Mayıs tarihi itibariyle yeniden faaliyet göstermeye başladı. işyeri açılmadan önce Battalgazi Belediyesi tarafından dezenfekte çalışmaları gerçekleştirilen ve maske dağıtımı yapılan Berber, Kuaför ve Güzellik salonlarını ziyaret eden  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Türkiye'de ilk bakanın görülmesinin ardından Kısa bir süre sonra 21 Mart tarihinde Berber, Kuaför ve Güzellik salonlarımız kapatıldı. Virüsün hızının yavaş yavaş düşüş göstermesinin ardından yeniden arkadaşlarımız işyerlerini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda 11 Mayıs itibariyle yeniden aktif hale getiriyorlar. Bizler Battalgazi Belediyesi olarak esnaflarımız faaliyetlerine başlamadan önce gerekli çalışmalarımızı yaparak işyerlerinde dezenfekte uygulamalarımızı gerçekleştirdik. Hem vatandaşımızın hem de esnafımızın sağlığı bizler için önemli.Bugün yeniden işyerini açan esnaflarımızı ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulunduk hem de Ramazanlarını kutladık.  Salgın ülkemizi hala terk etmiş değil.Tedbirlerimizi devam etmeliyiz”dedi.

 

Osman Güder malatya başkan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X