Başkan Güder, Saldırıları Kınadı

Malatya AK Parti Milletvekili Öznur Çalık ile Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder Battalgazi Vefa Sosyal Destek Grubunu ziyaret ederek burada görev yapanlarla sohbet ettiler.

Başkan Güder, Saldırıları Kınadı
Başkan Güder, Saldırıları Kınadı Malatya Kulis

Battalgazi vefa sosyal destek grubunu ziyaret eden Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ile Malatya AK Parti Milletvekili Öznur Çalık burada yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alarak, geçtiğimiz günlerde Van'da ve Adana'da Vefa Sosyal Destek Gruplarına yapılan saldırıları kınadılar. 

BAŞKAN GÜDER BİLGİLER ALDI

Vefa sosyal destek grubunu yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi veren Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, gelen çağrıları kontrol ederek vatandaşların isteklerine not aldı. Vatandaşlara herhangi bir ihtiyaçların olup olmadığını soran Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güler, özellikle geçtiğimiz günlerde Van'da hain terör örgütü tarafından saldırıya uğrayan ve 2 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı da kınadı.

BAŞKAN GÜDER'E TEŞEKKÜR ETTİ

Özellikle gelinen noktada yaşanan bu zorlu süreçte Battalgazi Belediyesi ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in kendilerini önemli bir katkıda bulunduklarını ifade eden Malatya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Adnan Fırat,"Bu zorlu süreçte Battalgazi belediyemizden ve Sayın başkanımız Osman Güder'den büyük destekler aldık. Kendilerini ne zaman da arasak bizlere araç ve personel yardımında hemen bulundular. Tüm ihtiyaçlar Battalgazi Belediyesi tarafından karşılandı. Ben başkanımıza ve ekibine şükranlarımı sunuyorum”dedi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X