Başkan Gürkan, Ramazan Bayramı öncesi şehir mezarlığını ziyaret etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Bayram öncesinde Şehir Mezarlığı ziyaret ett. Başkan Gürkan, “Bizim gayemiz, bu zor zamanlarda insanlarımıza en güzel hizmeti sunmaktır”dedi.

Başkan Gürkan, Ramazan Bayramı öncesi şehir mezarlığını ziyaret etti
Başkan Gürkan, Ramazan Bayramı öncesi şehir mezarlığını ziyaret etti Malatya Kulis

Corona Virüs tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde 81 ilde gerçekleşecek olan 4 günlük sokağa çıkma yasağının uygulanacağı 22 Mayıs Cuma günü öncesi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'da şehir mezarlığını ziyaret etti. Burada bir açıklama yapan Başkan Gürkan,” hastanelerde bir vefat olduğu zaman buradaki ekiplerimizin istemine düşüyor. Burada görevli olan arkadaşlarımız da vefat edenin 1 derece yakınlarını arayarak Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak yapabileceğimiz bir şeyin olup olmadığını soruyorlar”dedi.

BAŞKAN GÜRKAN'A YARDIMCILAR EŞLİK ETTİ

Ramazan Bayramı öncesi Şehir Mezarlığı ziyaret ederek buradaki görevlilerden bilgiler alan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a Malatya Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı,  Daire Başkanları ve Şube Müdürleri de eşlik etti.

HİJYENE DİKKAT EDİLECEK

Hayatını kaybedenlere, Rahman ve Rahman'a kavuşmuş tüm geçmişlere minnetle dua eden Başkan Gürkan,” 4 gün boyunca Malatya'da sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Buradaki görevli arkadaşlarımıza yasak öncesi mezarlık ziyareti yapacak vatandaşlarımız da ikili diyalog öncesi maske, eldiven ve hijyene dikkat edilmesi için gerekli talimatları verdik. Ben bu vesileyle tüm hemşehrilerimize ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyorum”dedi.

mezarlık başkan gürkan malatya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X